KONST / Litografier / Färglitografi 12858613
nr 1285 8613
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Färglitografi, Signerad, numrerad 290/300. Motivet: 70,5x51cm
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
4.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 20:47:36
3.200 kr
3.800 kr
3.600 kr
3.800 kr (Budbetjänt)
- Klassiska
28 okt
Klassiska
Läs mer om Klassiska